شاهد 11 شاهد 11 .

شاهد 11

معرفي بهترين كارآفرين ها


ما متعهد به تحقيق، تست، و توصيه بهترين محصولات. ما ممكن است كميسيون از خريد هاي انجام شده پس از بازديد از لينك هاي درون محتواي ما دريافت خواهيد كرد. اطلاعات بيشتر در مورد روند بررسي ما.

بهترين كتاب هاي كارآفريني براي خودآگاهي بسيار محبوب هستند. كار كردن يك كار سنتي ۹ تا ۵ به اندازه يك بار رايج نيست. ميليون ها نفر در حال كنده كاري مسير خود و كسب درآمد با شرايط خود هستند. كارآفرين شدن مقادير عظيمي از عزم و اراده را به خود مي گيرد. بسياري از مردم ثابت كرده اند كه قرار دادن در كار سخت، در آغاز، مي تواند منجر به زندگي اوقات فراغت در آينده شود. رسيدن به روياهاي خود را از ايجاد يك كسب و كار سريع تر با يادگيري از كارشناسان. ما فهرستي از بهترين كتاب هاي كارآفريني را كه امروز خريد مي كنيم كنار هم قرار داده ايم.
بهترين كلي: راه اندازي 100 دلار توسط كريس Guillebeau
خريد در آمازون

ايجاد يك زندگي جديد براي خود از طريق كارآفريني يك امكان واقعي است. كريس گيلبيو مسير يك كارآفرين را نقشه برداري مي كند تا شما مي توانيد از فردي با اشتياق به فردي با درآمد پايدار بر اساس آن شور تبديل كنيد. كريس مي رود بيش از 50 مطالعات موردي بسيار جالب از كارآفرينان كه كسب و كار پايدار با هزينه هاي راه اندازي بسيار پايين اغلب از 100 دلار يا كمتر ايجاد كرده اند.

كتاب هاي زيادي براي كارآفرينان نوشته شده است. اين يكي واقعا مي ايستد به دليل اطلاعات خاص قابل عمل است. نياز به آموزش خاصي ندارد و ريسك مالي پاييني است. شما كارهاي دروني كسب و كارهاي مختلف را ياد خواهيد گرفت كه بسيار چشم باز هستند. Guillebeau همچنين فراهم مي كند چك ليست مناسب براي رفتن را از طريق در كنار نمونه هاي بتن. شما الهام گرفته خواهد شد براي جلوگيري از تعلل و شروع در حال حاضر.

اين كتاب در مورد ساخت ميليون ها نفر نيست. اين در مورد يادگيري چگونه به اطلاعات مفيد و مفيد شما در حال حاضر مي دانيد و تبديل آن را به يك جريان درآمد است. كريس Guillebeau ثابت مي كند كه شما هيچ مهارت خاص و يا سابقه كسب و كار نياز ندارد. او مي گويد تنها چيزي كه نياز داريد يك محصول يا سرويس است، گروهي از مردم حاضرند آن را بخرند و وسيله اي براي پرداخت پول.
بهترين براي تسلط بر رسانه هاي اجتماعي: خرد كردن آن! توسط گري Vaynerchuk
خريد در آمازون

ساخت يك نام تجاري براي كارآفرينان بسيار مهم است. گري واينرچوك استاد رسانه هاي اجتماعي و ساختمان برند است. مهم نيست كه شما در چه صنعت كار مي كنند، ساخت كسب و كار و نفوذ تغيير بازي است. ياد بگيريد چگونه به حركت تمام بهترين سيستم عامل هاي رسانه هاي اجتماعي، از جمله فيس بوك، اينستاگرام، اسنپ چت، توييتر، Pinterest و بيشتر. به علاوه، ياد بگيريد كه چگونه به پادكست برك آوت در iTunes، Spotify و iHeartRadio.

استفاده از رسانه هاي اجتماعي سريع ترين راه براي منفجر شدن كسب و كار شما با فروش است. يادگيري بسياري از سيستم عامل هاي مختلف مي تواند خسته كننده باشد. يادگيري چگونه به استفاده از آنها به طور موثر و دانستن آنهايي كه به استفاده در كسب و كار شما شما را جلوتر از بازي دريافت كنيد. وقت آن رسيده است كه رسانه هاي اجتماعي را در آغوش بگيريم و گري نويسنده اي است كه همه چيز را توضيح مي دهد.

واينرچوك مدير عامل شركت واينر ايكس، يك آژانس عظيم هلدينگ رسانه اي است. او يكي از كارشناسان برجسته بازاريابي جهان محسوب مي شود. و در اينجا او مي دهد نوآورانه ترين راهنمايي ها و استراتژي هاي خود را ثابت شده براي كمك به كارآفرينان برتري در ايجاد يك نام تجاري شخصي پر جنب و جوش.
بهترين طرز فكر كارآفريني : Fastlane ميليونر توسط MJ DeMarco
خريد در آمازون

به منظور كسب درآمد زيادي، شما نياز به تاثير بسياري از مردم است. MJ DeMarco شما را از طريق جاده او در زمان تبديل شدن به يك ميليونر راه مي رود و همه چيز با ديدن لامبورگيني براي اولين بار آغاز شده است. قصه گويي او عالي است و واقعا تغيير طرز فكر مورد نياز شما را توضيح مي دهد تا ميليونر شود.

ايده در اينجا اين است كه با يك ايده 100 درصد جديد و منحصر به فرد آمده است. اين است كه آنچه كه در حال حاضر وجود دارد و بهبود بر آن است. بهترش كن . MJ مي گذارد از راه هاي مختلف براي كارآفرين به تاثير توده ها. كمك به يك ميليون نفر و وارد فستلين ميليونر. اين كتاب به تغيير طرز فكر شما كمك خواهد كرد و ذهنيت يك كارآفرين واقعي را ايجاد مي كند.

خواندن داستان MJ شما را ترك خواهد كرد احساس هيجان زده در مورد آينده. او همچنين داراي يك فروم آنلاين براي كارآفرينان براي دريافت الهام و تشويق حتي بيشتر براي ساخت يك كسب و كار شگفت انگيز است.
بهترين براي درون گراها : كارآفرين درون گرا توسط بث Buelow
خريد در آمازون

آيا بودن در اطراف بسياري از مردم تخليه انرژي خود را؟ آيا از تنهايي لذت مي بريد؟ آيا مردم اغلب شما را آرام و سخت براي دانستن توصيف مي كنند؟ به احتمال زياد شما يك درون گرا هستيد. آيا يك درون گرا مي تواند يك كسب و كار پررونق بسازد يا اين فقط براي برون گراها است؟ بث بولو مي فهمد كه درون گراها چه احساسي دارند و معتقد است درون گراها كارآفرينان افسانه اي مي كنند.

ياد بگيريد چگونه به بهترين صفات شخصيتي خود را با كمك مربي كه به زبان شما صحبت مي كند ضربه بزنيد. با راهنمايي بث بولو، درون گراها مي توانند كسب و كارهاي پررونقي بسازند بدون اينكه وانمود كنند كسي هستند كه نيستند. دريافت گام به گام مشاوره قابل عمل براي كمك به شما رسيدن به روياي خود را.
بهترين اگر شما در حال صدمه زدن براي Cashflow : قدرت شكست

 

منبع

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۲ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۵۶:۱۵ توسط:شاهد موضوع: